F I N G R U S
Bebek bekleyen çiftler için bütçe ve ajandalar sunan mobil finans uygulaması

Bu yazıyı başlığına bakarak okumaya başladıysanız büyük haberi almışsınız demektir. İlk ultrason görüntüsünü evinizin görünür bir yerine asmış ve ailenize mutlu haberi vermiş ve hatta küçük bir kutlama da yapmışsınızdır.

Hatta sonrasında yapacaklarınızı planlamaya ve sosyal medya gibi kanallardan aramalar yapmaya başlayıp hayatınızın en önemli dönüm noktalarından birisi için hafta ve ayları saymaya başlıyorsunuzdur. Peki bu sürede yapman gerekenleri biliyor musun?

İhtiyaçlarını ve bütçeni belirle

Siz haftaları saymaya başlarken, önünüzde her ay daha da yoğunlaşacak olan harcamaları ve bu harcamalarla ilişkili yapılacakları göreceksiniz. Bu harcamaları şu ana başlıklarda toplayabiliriz: 

  • Sağlık
  • Anne ve bebek giyim
  • Bebek odası 
  • Bebek beslenme, bakım ve güvenlik ihtiyaçları
  • Baby Shower vb organizasyonlar

Bu başlıkların altında 100’den fazla harcama kalemi yer almaktadır. Bu harcamaları alt alta koyduğunuzda bebek bekleyen çiftlerin doğum sonrasına kadar yapacakları harcamalar için ayırmak zorunda oldukları bütçenin 15.000 ₺’den başladığını göreceksiniz. 

Yapılacaklar en az harcamalar kadar önemli 

Çok detaylı bir ihtiyaç listesi çıkartmak önemli olduğu gibi hangi haftalarda bu ihtiyaçların görülmesi gerektiği bilhassa sağlıkla ilişkili yapılacakların da hafta hafta takip edilmesi çok önemlidir. Bu durumda anne ve baba adaylarının hem bütçelerini hem de yapacaklarını birlikte belirlemek ve sonrasında takip etmek istemeleri gayet doğaldır. Peki bunun en kolay yolu ne olabilir?

Fingrus mobil finans asistanı

“İhtiyacınızı bilir, paranızı korur” mottosuyla yola çıkan mobil finans asistanınız Fingrus, bebek bekleyen çiftlere 100’den fazla harcama detayını içeren şablonlar sunarak kendi bütçelerini yönetmelerini sağlıyor.

Harcama ve kredi asistanları yardımıyla bütçe açıklarını gören kullanıcıların bütçelerini revize ediyor. Buna ek olarak anne baba adaylarının bu süreçte yapacakları onlarca işi birlikte takip etmelerine olanak veriyor. 

Bebek planı ve harcamalarınızı Fingrus uygulaması ile yönetebilirsiniz
Bebek Asistanınız Fingrus

Hadi! AppStore ve GooglePlay mağazalarından ücretsiz olarak mobil finans asistanınızı indirin ve büyüyen ailenizin bütçesini de zamanını da verimli kullanın. 

Unutmadan, Fingrus sizi evlenip bebek sahibi olduktan sonra da yalnız bırakmaz… Evinizi dekore ederken, konut ya da araba alırken, taşınırken hatta evinizi geçindirirken yani hayatınızın her telaşlı ve masraflı döneminde asistanınız hep yanınızda olacak.

Benzer Yazılar

Leave a Comment